top of page

Restaurace & bar

K dispozici máme celkově vnitřních 70 míst k sezení rozdělených do třech prostorů. Příjemné barové posezení pro ty, kteří chtějí strávit večer u výtečného plzeňského piva, míchaného koktejlu nebo skleničky výběrového vína s kouskem naší dobroty. Oddělená zadní část restaurace je ideální pro skvělou večeři v partě přátel nebo v rodinném kruhu. K romantické večeři doporučujeme rezervaci v horním patře nebo také pro soukromé oslavy a různé typy večírků.

Ať už přijdete na klidnou večeři, oslavit nějaké významné výročí nebo narozeniny, firemní večírek či hostinu pro menší svatbu, vždy se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc a zajistit vám krásný a nezapomenutelný večer. Pokud chcete soukromí, určitě doporučujeme horní patro k jakémukoliv typu oslav. V horním patře je k dispozici 25 míst k sezení.

Vše doplňuje malebná zahrádka, kde se můžete těšit na letní grilování a příjemné večery s živou hudbou.

Pro lepší představu nahlédněte prosím k nám do galerie zde.

Naše kuchyně

V kuchyni hlavně dbáme na kvalitní a čerstvé suroviny, nejlépe z co nejvíce lokálních surovin. Mezi naše dodavatele patří menší rodinné farmy na zeleniny, masa a jiné. Avšak ani my se nemůžeme vyhnout větším dodavatelům.

bottom of page